DRUGI BLOG
proza życia
http://www.rena-prozazycia.blogspot.com
niedziela, 29 kwietnia 2012
RATUNKU!!!!
Co mam zrobić, aby wiersze wchodziły tak jak dawniej, w szpalcie, a nie w sposób prozatorski? Jestem zdenerwowana i bezsilna.Jak mam wstawiać wiesze na blogi?
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz